تبلیغات
آینده از آن مظلومین تاریخ...

آینده از آن مظلومین تاریخ...
ما غیر از خدا کسی را نداریم!
قالب وبلاگ

این روزها خبر ناوگان آزادی و حرکت آن به سمت سواحل غزه در صدر اخبار رسانه های جهان قرار گرفته. ناوگانی که حامل مقادیری مواد غذایی و مصالح ساختمانی برای تجدید بناهای ویران شده از جنگ 22 روزه بود. در حالیکه این ناوگان هنوز به سواحل غزه نزدیک نشده بود و در آبهای آزاد به سر می برد، شاهد حمله ی وحشیانه ی ارتش رژیم صهیونیستی بودیم. شهادت جمعی از اعضای این ناوگان آزادی جهانیان را در بهت و حیرت فرو برد. هرچند که از رژیم صهیونیستی انتظاری جز این نمی رفت اما بار دیگر بر دنیا اثبات گردید که این سگ ولگرد خاورمیانه باکی از قتل و غارت و خونریزی ندارد و معنای تروریسم دولتی بیش از پیش بر دیگران اثبات گردید.

در حالیکه توجهات رسانه ها به سوی ناوگان آزادی دوخته شده بود، خبر حرکت کشتی ایرلندی به سمت سواحل غزه شنیده شد.

هرچند که ارتش رژیم صهیونیستی این بار نیز از ورود کشتی ایرلندی جلوگیری کرد و اجازه پهلو گرفتن به آن را در سواحل غزه نداد اما این مسئله نشان از چند نکته دارد:

1. وجدانجهانیان نسبت به جنایت های رژیم صهیونیستی اینک بیدار شده و تلاش های بین المللی ملت های دنیا برای شکست حصر غزه در حال پیگیری است. حرکتی که امروز آغاز شده ، به نظر می رسد راه برگشتو توقفی ندارد و رژیم صهیونیستی را بیش از پیش در مقابل افکار عمومی مردم دنیا قرار داده است. شاید این رژیم سفاک بتواند در مقابل پند ناوگان مقاومت بکند اما بر اساس شواهد قطعی و تحلیل های دقیق امکان جلوگیری از ورود کشتی های صلح و آزادی دیگر را به منطقه نخواهد داشت و به قطع و یقین ادامه ی این روند شکست حصر غزه را بدنبال خواهد داشت.

در سراشیبی سقوط

2. در حالیکه تمام ارتش های دنیا و مجامع بین المللی یکپارچه برای مقابله با دزدان دریایی سومالی هم صدا شده اند و بعضا با ارسال ناوهای جنگی به منطقه در صدد مقابله با آنها بر آمده اند اما در سوی دیگر شاهدیم که هیچ یک از قدرتهای منطقه ای و جهانی موضعی محکم در مقابل این دولت غاصب و جعلی اتخاذ نکرده است و حتی برخی دیگر نظیر آمریکا و انگلیس به حمایت از این رژِیم پرداخته اند.

نظام سرمایه داری دنیا اگر به آن میزان که برای کالا ها و سرمایه های خود ارزش قائل اند برای جان صدها هزار انسان بیگناه نیزز ارزش قائل بود اکنون وضعیت غزه این مقدار اسفناک و اندوه بار نبود.

سکوت مطلق ابرنکبت ها و شورای امنیت سازمان ملل در مقابل جنایات هولناک اسرائیل بار دیگر ضرورت اصلاح ساختار سازمان ملل و دیگر نهاد های بین المللی را روشن می کند که به درستی از سوی مقام معظم رهبرری بارها مورد تاکید واقع شده است. دیگر عدم همراهی ملت ها با دولت های سرسپرده ی خویش به روشنی فهمیده می شود. دیگر وحشی و غاصب بودن دولت جعلی اسرائیل به درستی بر همگان آشکار شده است و دیگر صدای در هم شکسته شدن استخوان های رژِیم خونریز صهیونیستی بهراحتی شنیده می شود.

3. در حالیکه دستگاه امنیتی و سیاست خارجی برای حفظ مشتی اقلام مصرفی، کشتی جنگی و نیروی نظامی به منطقه سومالی فرستاده است جای بسی تعجب دارد که از عرگونه اقدام عملی موثر جهت حمایت از این فعالان حقوق بشر به منظور شکست حصر غزه خودداری میکند و به محکومیت رژیم صهیونیستی و ابراز همدردی با حادثه دیدگان این ماجرا اکتفا می کند!!

دزدان سومالی و رژیم صهیونیستی

4.پیام رهبر معظم انقلاب به عنوان دستور العمل برخورد با این اتفاق باید تلقی گردد و خواست معظم له برای تکرار این حرکت از سوی کلیه کشورها و ممالک عربی و اسلامی باید به عنوان راهبردی اساسی و استراتژیک برای دستگاه سیاست خارجی در نظر گرفته شود و تفسیر آن به یک توصیه ی صرفا سیاسی احمقانه و کاملا ساده انگارانه است...
طبقه بندی: فکر نوشت، رخدادهای روزانه،
برچسب ها: رژیم صهیونیستی، ناوگان آزادی، غزه، راشل کوری، شکست حصر غزه، اسرائیل،
[ یکشنبه شانزدهم خردادماه سال 1389 ] [ 09:43 بعد از ظهر ] [ محمد سلیمانی ] [ حقایق ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

ما مظلومین همیشه ی تاریخ، محرومان و پابرهنگانیم. ما غیر از خدا کسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم، دست از مبارزه بر نمی داریم...
حضرت روح الله (ره)
و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمة و نجعلهم الوارثین...
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
ایران رمان