تبلیغات
آینده از آن مظلومین تاریخ...

آینده از آن مظلومین تاریخ...
ما غیر از خدا کسی را نداریم!
قالب وبلاگ

اعدام بزرگترین و خطرناکترین شرور شرق کشور دیروز در حالی انجام شد که انتظارات زیادی در افکار عمومی برای انتشار جزییات بیشتری از اعترافات وی می رفت.

در حالیکه هنوز 4 ماه از دستگیری ریگی نمی گذرد جای بسی تعجب است که چطور اعدام وی اینگونه با عجله و بصورت شتاب زده انجام شد. بر اساس ملاحظات امنیتی و اطلاعاتی کسانی که دارای اطلاعات اساسی و حساس مرتبط با امنیت داخلی و خارجی کشورها می باشند می بایست، پس از تخلیه اطلاعاتی کامل و استفاده از اعترافات مجرم به دستگاه قضایی تحویل داده شوند و مجازات گردند.

عبدالمالک ریگی

در واقع اقدامات قضایی در برابر اقدامات اطلاعاتی و امنیتی دارای اولویت و اهمیت کمتری می باشد. شیوه ی معمول سرویس های اطلاعاتی در جهان در زمینه دستگیری مجرمین خطرناک غالبا اینگونه است که پس از نگهداری مجرم طی چند سال و تخلیه کامل اطلاعاتی وی او را برای اجرای مجازات های قانونی به دستگاههای قضایی می سپارند تا مکافات جرایم مرتکب شده را متحمل گردند. نگهداری مجرم برای چند سال از این جهت اهمیت دارد که اگر اطلاعات نا گفته ی دیگری نیز باقی مانده باشد با گذشت سالها از دستگیری مجرم سوخته و بلا فایده تلقی گردد.

در این میان که عبدالمالک ریگی با تلاش زیاد سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از چندین سال ایجاد نا امنی در سیستان دستگیر گردید و شوق زیادی برای شنیدن حرف های نا گفته ی وی وجود داشت اعدام زود هنگام وی همگان را در بهت و حیرت فرو برد.

سربازان گمنام امام زمان (عج)

هرچند که هنوز تصویری قطعی و دقیق از اعدام ریگی در رسانه ها منتشر نشده اما با فرض اعدام وی در صبح دیروز این سئوال پیش می آید که شتاب در اعدام وی چه دلایلی دیگر می تواند داشته باشد و پشت پرده ی اعدام وی چه اسرار ی نهفته است؟ اسراری که در عالم سیاست و امنیت هیچگاه رسوا نمی شود...

ریگی؛ شرور شرق کشور
طبقه بندی: فکر نوشت،
برچسب ها: عبدالمالک ریگی، شرور شرق کشور، وزارت اطلاعات، دستگاه قضایی، پشت پرده اعدام ریگی،
[ دوشنبه سی و یکم خردادماه سال 1389 ] [ 11:33 قبل از ظهر ] [ محمد سلیمانی ] [ حقایق ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

ما مظلومین همیشه ی تاریخ، محرومان و پابرهنگانیم. ما غیر از خدا کسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم، دست از مبارزه بر نمی داریم...
حضرت روح الله (ره)
و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمة و نجعلهم الوارثین...
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
ایران رمان